لیفت با نخ

با گذشت زمان، تغییراتی در فرم صورت و شکل ظاهری آن به دلیل تغییرات مربوط به سن، در قدرت و قابلیت ارتجاعی پوست صورت همراه با کاهش چربی، استخوان و غضروف ایجاد می شود. لیفت با نخ نوعی روش درمانی کم تهاجمی و جوان کننده است که با استفاده از نخ های مخصوص ، افتادگی پوست در قسمت میانی صورت ، فک و گردن را ترمیم می کند و ظاهری جوانتر و صاف تر می دهد.

لیفت با نخ چگونه کار می کند؟

لیفت با نخ به تدریج تولید کلاژن را تحریک می کند تا حجم صورت را بازیابد و خطوط عمیق و چین و چروک ها را صاف کند. این روش برای مردان و زنان مناسب است و یک اثر دوگانه منحصر به فرد ارائه می دهد: لیفت فوری و بازسازی طولانی مدت کلاژن.  نخها از مواد مختلفی ساخته شده اند از این رو میزان تحریک تولید کلاژن پوست و ماندگاری اثر آنها متفاوت است. نخ ها با استفاده از یک سوزن مخصوص (بدون هیچ برشی) به زیر پوست وارد می شوند تا بافت پوست شل شده و افتاده را بالا بکشند.

مزایای لیفت با نخ چیست؟

درمان لیفت با نخ می تواند مشکلات پوستی زیر را درمان کند و دارای مزایای مختلفی است:

گونه های توخالی – کاهش حجم در گونه ها از علایم پیری پوست است اما لیفت با نخ باعث تولید کلاژن می شود که این فضای توخالی را پر می کند.

افتادگی زاویه فک – با افزایش سن و جاذبه زمین ، پوست اطراف خط فک شل شده و می افتد و می توانند حالت پوست اضافی را ایجاد کنند.

آویزانی گونه – افتادگی ملایم و متوسط ​​گونه در اثر روند پیری ایجاد می شود اما لیفت با نخ، آن را اصلاح می کند.

چین و چروک های عمیق – چین و چروک ها و خطوط اطراف بینی و چانه بدلیل از بین رفتن بالشتک های چربی در صورت ما به دلیل افزایش سن است.

چه انتظاری از لیفت با نخ داشته یاشید؟

درمان لیفت با نخ توسط پزشک انجام می شود که نیازها و مناسب بودن شما را ارزیابی می کند و مناسب ترین شکل درمان را تعیین می کند. در طول مشاوره، وی می تواند به هر سوالی در مورد مشکلات پوستی شما پاسخ دهد و به شما مشاوره شخصی دهد. اگر تصمیم برای ادامه درمان لیفت با نخ گرفته شود، این درمان در کلینیک بهارانجام خواهد شد.

امروز یک جلسه مشاوره رزرو کنید و سفر خود را به سمت اطمینان بیشتر و بدست آوردن دوباره زیبایی آغاز کنید.

سه گام ساده برای شروع سفر زیبایی خود بردارید

گام اول

برای معاینه و بحث در مورد درمان خود ، با یکي از پزشکان متخصص ما باتجربه در نخ گذاری اقدام به مشاوره بدون هیچ تعهدی کنید.  می توانید مستقیماً با ما تماس بگیرید یا از ما درخواست تماس کنید.

گام دوم

به کلینیک مراجعه کنید و برای مشاوره حضوری با پزشک خود ملاقات کنید.  در طول این مشاوره ما:

 

  • مناسب بودن خودشما و منطقه مورد نظر برای درمان را ارزیابی می کنیم
  • روش مناسب، زمان بهبودی ، نتایج احتمالی و هزینه ها را توضیح خواهیم داد
  • سابقه پزشکی گذشته شما را مرور می کنیم
  • به هر سوالی درباره درمان پاسخ خواهیم داد

گام سوم

درمان نخ گذاری را در کلینیک آغاز کنید.  تمام درمان های ما در یک کلینیک با مجوز وزارت بهداشت انجام می شود.  ما همچنین برنامه درمان قبل و بعد را تجویز می کنیم که شامل طیف وسیعی از محصولات مراقبت از پوست درمنزل است.  با این کار شما بهترین نتیجه ممکن را خواهید گرفت.

کلینیک بهار دارای مجوز از وزارت بهداشت است و توسط کارشناسان آن نظارت می شود. به متخصصان ما اعتماد کنید ، ما سالانه درمانهای متعدد ليفت با نخ را انجام می دهیم تا مطمئن باشید در دستان ایمن هستید.

نمونه کار

NICOLE-NECK-BEFORE-MARKED-400x300NICOLE-NECK-AFTER-MARKED-400x300

هزینه نخ گذاری بستگی به شدت افتادگی پوست و در نتیجه نوع و تعداد نخ لازم برای شما دارد. قیمت دقیق در جلسه مشاوره تعیین می شود.

در کلینیک بهار به هرمراجعه کننده که به دنبال درمان با لیفت با نخ است ، یک مشاوره دقیق داده می شود که انگیزه و انتظارات را بررسی می کند. ما بالاترین سطح ایمنی را داریم ، همه دستورالعمل ها و الزامات توصیه شده را اجرا می کنیم و و درمان شما فقط توسط یک پزشک واجد شرایط انجام می شود.

نخ ها برای همه افراد مناسب نیست ، از جمله کسانی که باردار یا شیرده هستند یا از بیماری های انعقادي یا خود ایمنی رنج می برند.

از لیفتینگ نخ می توان برای کشیدن زاویه فک و بازسازی خط فک استفاده کرد. در نتیجه تغییر مکان فوری بافت ها ، تغییر شکل طولانی مدت در خطوط صورت و گردن حاصل می شود.

بسته به ناحیه تحت درمان ، درمان معمولاً 60 دقیقه طول می کشد. پزشک شما از بی حسی موضعی در نقاط ورود و خروج نخ استفاده می کند تا ناحیه را کاملا بی حس کند.

لیفت با نخ تاحدی جایگزین برای جراحی است و نتایج را می توان بلافاصله پس از درمان مشاهده کرد. طول اثر لیفت با نخ بستگی به نوع و تعداد نخ به کار رفته دارد ، اثرات جوان سازی پس از 3 ماه مشاهده می شود و انتظار می رود نتایج بیش از 1 سال به طول انجامد. این نخ ها کاملاً قابل تجزیه هستند و طی ده تا یازده ماه با خیال راحت توسط بدن جذب می شوند.

دوره نقاهت برای درمان لیفت با نخ  کوتاه و حدود چند روزاست. پس از آن ، بیماران ممکن است درد جزئی ، تورم و کبودی را تجربه کنند که پس از هر درمان زیبایی ممکن است اتفاق بیفتد. همچنین احساس کشیدگی یا ناهمواری در سطح پوست ممکن است تا چند روز وجود داشته باشد.

 

در اینجا در کلینیک بهار ما طیف وسیعی از درمان ها را برای کمک به شما در به دست آوردن پوست مورد نظر خود ارائه داده ایم. از داروها گرفته تا روشهای عملی، پزشکان متخصص ما می توانند بهترین راه را برای شما پیشنهاد کنند.

لیفت با نخ در کلینیک بهار

در اینجا در کلینیک بهار ما طیف وسیعی از درمان ها را برای کمک به شما در به دست آوردن پوست مورد نظر خود ارائه می دهیم.

از داروهای موضعی تا لایه برداری و انواع لیزر ، پزشکان و متخصص ما می توانند بهترین راه را برای شما انتخاب کنند.