خال های خود را بررسی کنید و توسط یک پزشک باتجربه بردارید

تغییر در شکل، رنگ و بافت خال های شما می تواند نشانه ای از نوعی سرطان پوست باشد که به ملانوم معروف است. تشخیص به موقع کلیدی است: هرچه ملانوم زودتر تشخیص داده شود، خطر آن کمتر است. طبق تحقیقات سرطان انگلیس، هر ساله تقریباً 2300 نفر بر اثر سرطان پوست ملانوما می میرند. 86٪ موارد سرطان پوست قابل پیشگیری است، بنابراین پیگیری خال هایتان و اینکه اگر فکرمی کنید خالتان مشکوک است، از یک پزشک واجد شرایط مشاوره تخصصی بگیرید، ضروری است.

آیا می توانم خال خود را در کلینیک بهار بردارم؟

قبل از هر تصمیم گیری با اساتید متخصص پوست کلینیک بهار مشاوره کنید. خالي  كه تهديد كننده زندگي يا سرطاني نیست، نیازی به برداشتن ندارد مگر برای زیبایی.

آیا می توانم به دلایل زیبایی خال بردارم؟

بله ، تصمیم نهایی درمورد برداشت خال به دلیل زیبایی بعد از مشاوره با متخصصین بهار، با خودتان است. کلینیک بهار تمامی امکانات لازم برای انجام جراحی های پوست ، از جمله برداشتن خال را دارد. در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد برداشتن خال صورت کسب کنید.

سه گام ساده برای شروع سفر زیبایی خود بردارید

گام اول

برای ارزیابی خالتان یک مشاوره با اساتید متخصص پوست بهار رزرو کنید، تمام مراجعینی که به برداشتن خال علاقه مند هستند باید برای ارزیابی اولیه خال با پزشکی که خال را برمی دارد یک مشاوره داشته باشند.
* در حال حاضر ارزیابی های خال بصورت آنلاین میسر نیست ، اما فقط با ما تماس بگیرید و ما خوشحال می شویم که به شما کمک کنیم.

گام دوم

برای ارزیابی خال خود به کلینیک بهار مراجعه کنید. در طی این مشاوره پزشک:

  • بررسی می کند و تشخیص می دهد که آیا خال برای برداشتن مناسب است؟
  • در مورد بهترین روش برای از بین بردن خالتان با شما صحبت می کند.
  • روش برداشت خال، سیر بهبودی، نتایج احتمالی و هزینه ها را توضیح می دهد.
  • سابقه پزشکی گذشته شما را مرور می کند،
  • نوع وجنس خال و هر خطری که خالتان داشته باشد را با شما درمیان می گذارد،
  • روال آزمایش بافت شناسی را توضیح می دهد،
  • و به هر سوالی که درباره درمان دارید پاسخ می دهد.

گام سوم

درمان خال برداری را در کلینیک برجسته پوست بهار آغاز کنید. پزشک درمان برداشت خال را در یک محیط کلینیکی انجام می دهد و مراقبت های بعدی را به شما توصیه می کند.

به متخصصین پوست کلینیک بهار اعتماد کنید، ما سابقه برداشتن هزاران خال را داریم تا شما مطمئن باشید در دستانی ایمن هستید.

آزمایش بافت شناسی، برای آرامش خاطر شما

ما همچنین تمام خال ها (به استثنای مواردی که با لیزر برداشته شده اند) را به آزمایشگاه می فرستیم که در زیر میکروسکوپ با جزئیات از نظر هرگونه ناهنجاری بررسی شوند. در صورت هر گونه نگرانی در بررسی آزمایشگاهی خال شما، به طور مستقیم با پزشک شما مطرح می شود.

روشهای برداشت خال

برداشت با لیزر

اگر خال شما کوچک یا سطحی باشد ، می توان با لیزر آن را برطرف کرد. لیزر خال برداری با استفاده از انرژی پرتو لیزر باعث تخریب رنگدانه موجود در خال می شود. برداشتن خال با لیزر گزینه خوبی برای از بین بردن خال صورت است زیرا خطر اسکار کمتر است.

تراش از سطح پوست

خال هایی که از پوست بیرون زده اند می توانند تحت بی حسی موضعی تراشیده شوند. این کار معمولاً با استفاده از چاقوی جراحی انجام می شود و نسبتاً ساده و بدون درد است. ممکن است در جایی که خال وجود دارد، یک علامت صورتی روی پوست خود مشاهده کنید، اما با گذشت زمان این رنگ محوتر می شود.

برش

برخی از خال ها لازم است که از طریق بریدن برداشته شوند. این روش تحت بی حسی موضعی انجام می شود و به بخیه ظریف پوست نیاز دارد. یک جای زخم کوچک باقی خواهد ماند که با گذشت زمان محوتر می شود.

هنوز در دستانی ایمن هستید

ما ایمنی شما را در قلب هر کاری که انجام می دهیم، قرار می دهیم و به عنوان گروه پزشکی برتر، مدام اطمینان حاصل می کنیم که کلینیک ما امن ترین محیط ممکن است. با در دست داشتن یک منشور ایمنی پیشرو و اقدامات دقیق، می توانید با اطمینان ما را انتخاب کنید. با سال ها تجربه ی اساتید متخصص پوست و زیبایی ما و هزاران مراجع تحت درمان، شما به بهترین روش های درمان پوست و مراقبت از پوست دسترسی دارید.

در هیچ کجا بیشتر از کلینیک بهار به متخصص پوست استاد دانشگاه و مشاور زیبایی دسترسی ندارید ، بنابراین اگر می خواهید بهترین مشاوره و بهترین نتیجه را داشته باشید، به جای مناسب رسیده اید.

یکی از مشاوران کلینیک بهار با شما تماس می گیرند تا به سوالات شما پاسخ دهند.

برداشت خال در کلینیک بهار

در اینجا در کلینیک بهار ما طیف وسیعی از درمان ها را برای کمک به شما در به دست آوردن پوست مورد نظر خود ارائه می دهیم.

از داروهای موضعی تا لایه برداری و انواع لیزر ، پزشکان و متخصص ما می توانند بهترین راه را برای شما انتخاب کنند.