چه انتظاری از میکرونیدلینگ می توان داشت؟

قبل از درمان با میکرونیدلینگ باید تا 48 ساعت از محصولات برنزه کننده استفاده نکنید و از قرار گرفتن در معرض آفتاب و استفاده از محصولات پوستی حاوی ویتامین A یا رتینول به مدت 24 ساعت خودداری کنید.

آیا نتایج میکرونیدلینگ دائمی هستند؟

نتایج حاصل از میکرونیدلینگ دائمی نیستند و همچون هر کار دیگر جوانسازی، برای به حداکثر رساندن و حفظ اثر آن نیاز به تکرار درمان است.

آیا میکرونیدلینگ دردناک است؟

قبل از انجام میکرونیدلینگ ، یک کرم بی حس کننده موضعی روی ناحیه زده می شود تا اطمینان حاصل شود که کار بی درد است. شدت متغیر درمان به ما امکان می دهد تا راحتی درمان را بیشتر کنترل کنیم به عنوان مثال به هیچ وجه بی حس کننده موضعی برای “قلم میکرونیدلینگ جوان و شاداب کننده” نیازی نیست زیرا درمان زیاد عمیقی نیست و باعث ناراحتی نمی شود.

میکرونیدلینگ چگونه کار می کند؟

در درمان میکرونیدلینگ از سوزن های کوچک برای ایجاد سوراخ های ریزی در پوست استفاده می شود که در نتیجه واکنش ترمیم زخم شروع می شود که سلول های پوست را تجدید می کند. به عنوان بخشی از این فرایند، کلاژن و الاستین تولید می شوند و تقریباً فوراً یک اثر پرکنندگی ایجاد می کنند.

چه قدرطول می کشد تا نتایج میکرونیدلینگ را مشاهده کنیم؟

تقریباً بلافاصله یک اثر پرکنندگی را مشاهده خواهید کرد، با این وجود روند طبیعی بهبودی طول می کشد، و ممکن است تا شش هفته بطول بیانجامد تا نتایج قابل توجهی مشاهده کنید.

اثر میکرونیدلینگ چه مدت می ماند؟

پس از درمان با میکرونیدلینگ، روند تحریک کلاژن و الاستین طی ماه های بعدی ادامه خواهد یافت ولی معمولاً چندین درمان برای دستیابی به بهترین نتیجه لازم است.

به چند جلسه میکرونیدلینگ نیاز دارم؟

پزشک درزمان مشاوره ، نیازهای درمانی شما را تخمين خواهد زد، از جمله تعداد جلسات مورد نیاز و فواصل درمانی آنها بسته به نوع آسیب پوست شما. یک دوره درمانی چند جلسه ای بهترین نتیجه را خواهد داد.

آیا میکرونیدلینگ می تواند به آکنه کمک کند؟

میکرونیدلینگ می تواند به بهبود ظاهر انواع بیماری های پوستی از جمله اسکارهای ناشی از آکنه کمک کند.

آیا با میکرونیدلینگ از خطوط ریز خلاص می شوم؟

میکرونیدلینگ می تواند پوست خسته و کدر را جوانسازی کرده و با علائم اولیه ی پیری مقابله می کند ، همچنین خطوط ریز و چین و چروکهای سطحی صورت را به طور واضح کاهش می دهد، زیرا باعث تولید کلاژن می شود.

آیا میکرونیدلینگ بی خطر است؟

مراجعه به یک کلینیک تحت نظارت و پزشکان واجد شرایط، بهترین راه برای درمان ایمن و موثر مشکلات پوستی است. درمان میکرونیدلینگ ما در اتاق عمل های استاندارد و استریل توسط پزشکان متخصص با سابقه چندین ساله انجام می شود. آنها پروتکل های پزشکی را دقیقا دنبال می کنند، به این معنی که می توانید اطمینان داشته باشید که انجام کارهای عملی در این کلینیک بسیار ایمن است.

سه گام ساده برای شروع سفر زیبایی خود بردارید

گام اول

یک مشاوره با اساتید متخصص پوست بهار رزرو کنید، بدون این که التزام یا تعهدی برایتان ایجاد کند. می توانید مستقیماً با ما تماس بگیرید یا درخواست تماس بکنید.

گام دوم

به کلینیک پوست و زیبایی بهار مراجعه کنید و برای مشاوره با متخصص خود ملاقات کنید. در طول این مشاوره پزشکتان:

– پوست شما را ارزیابی می کند

– در مورد بهترین گزینه های درمانی پوست شما بحث می کند

– روش میکرونیدلینگ، دوره بهبودی، نتایج احتمالی و هزینه های آن را توضیح می دهد

– سابقه پزشکی گذشته شما را مرور می کند

– به هر سوالی که دارید پاسخ می دهد

گام سوم

درمان میکرونیدلینگ خود را در کلینیک پوست و زیبایی بهار شروع کنید، اینگونه می توانید مطمئن باشید که در دستانی ایمن هستید.

ما ایمنی شما را در قلب هر کاری که انجام می دهیم، قرار می دهیم و به عنوان گروه پزشکی برتر، مدام اطمینان حاصل می کنیم که کلینیک ما امن ترین محیط ممکن است. با در دست داشتن یک منشور ایمنی پیشرو و اقدامات دقیق، می توانید با اطمینان ما را انتخاب کنید. با سال ها تجربه ی اساتید متخصص پوست و زیبایی ما و هزاران مراجعه کننده تحت درمان، شما به بهترین روش های درمان پوست و مراقبت از پوست دسترسی دارید.

روشهای برداشت خال

میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ (همچنین به عنوان نیدلینگ پوستی یا درمان تحریک کلاژن شناخته می شود) نوعی درمان است که با استفاده از سوزن های کوچک باعث ایجاد سوراخ های ریزی در پوست می شود. این نقاط تماس کوچک، پوست را تحریک می کند تا یک واکنش ترمیم زخم را شروع کرده و سلولهای پوست را تجدید کند (1). همانطور که پوست شما ترمیم می شود، کلاژن و الاستین تولید می شود (2) تا یک اثر پرکردگی تقریباً فوری ایجاد شود (3). همچنین میکرونیدلینگ می تواند به درمان سایر آسیب های پوستی از جمله زخم ، لکه های تیره ، آسیب خورشید و پیری کمک کند.

مزایای میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ معمولاً برای درمان مشکلات پوستی زیر استفاده می شود:

پوست کدر و مات: پوست خسته و کدر را جوانسازی کرده و با علائم اولیه پیری مقابله  می کند. روشهای جوانسازی اینچنینی روند طبیعی پیر شدن پوست شما را کند می کند.

چین و چروک: خطوط و چین و چروک های ریز صورت می توانند به وضوح کاهش یابند، زیرا میکرونیدلینگ باعث تولید کلاژن می شود.

لک و تیرگی پوست: می تواند به کم رنگ شدن لکه های تیره مانند لک های ناشی از آسیب خورشید یا افزایش سن کمک کند.

اسکار(جای زخم): جای زخم های ناشی از آکنه و آبله مرغان را می توان بهبود بخشید و بافت ناهموار را با میکرونیدلینگ صاف کرد.

میکرونیدلینگ در صورت داشتن پوست تیره تر، یک درمان عالی برای شما است زیرا مانند لایه برداری یا لیزر نیست که در افراد سبزه می توانند باعث ایجاد لک شوند.

درمان ها را می توان روی بدن و همچنین صورت انجام داد.

از مزایای مهم دیگر میکرونیدلینگ این است که میکروکانال هایی که در سطح پوست ایجاد می کند تا ساعت ها نفوذ داروهایی که در سطح پوست استفاده می شود، به عمق پوست را تسهیل می کند.

از مشاوره میکرونیدلینگ شما چه چیزی انتظار می رود؟

مشاوره میکرونیدلینگ شما با یکی از اساتید متخصص پوست خواهد بود. پزشک شرایط شما را ارزیابی کرده و مناسب ترین شکل درمان را تعیین می کند. او قادر است در طول مشاوره ی شما، به هر سوالی که در مورد اوضاع پوستتان دارید پاسخ دهد و به شما مشاوره ایی برای شخص شما بدهد. اگر او تشخیص دهدکه پوست شما نیاز به این درمان دارد، شما می توانید این روش را در کلینیک انجام دهید.

انواع درمان های میکرونیدلینگ

ما در کلینیک بهار میکرونیدلینگ را با روشهای زیر ارائه می دهیم:

قلم میکرونیدلینگ جوان کننده و شاداب کننده: با استفاده از مکانیزم الکترونیکی با یک سوزن کوتاه فقط لایه های بالایی پوست را هدف قرار می دهد و به شما یک اثر جوان سازی می بخشد. شدت کمتر این روش درمانی باعث دوره بهبودی کوتاهتری نسبت به یک درمان عمیق تر می شود، در حالی که به چهره جوانی دست می یابید.

قلم میکرونیدلینگ: این یک مکانیسم الکترونیکی منحصر به فرد است که به پزشک شما اجازه می دهد شدت درمان را متناسب با نیازهای شما کنترل کند. همچنین یک محلول روی پوست قرار می گیرد ، حاوی اسید هیالورونیک ، مواد معدنی ، ویتامین ها و پپتیدها است که باعث تحریک تکثیر سلولی و در نتیجه کاهش خطوط پوست و بهبود قابلیت ارتجاعی می شود. درمان با قلم میکرونیدلینگ برای مراجعینی که مشکلی در یک قسمت از پوست خود  دارند هدفمند و ایده آل است.

مراقبت از پوست

درمارولر: وسیله ای تیتانیومی است که روی پوست غلتانده می شود تا هزاران نقطه تماس کوچک ایجاد کند. این باعث می شود که بدن روند ترمیم زخم را برای پوستی جوانسازی شده، صاف تر و جوان تر شروع کند. درمارولر برای مراجعینی که نیاز به یک منطقه وسیع  درمان دارند، خوب است.

هنوز در دستانی ایمن هستید

ما ایمنی شما را در قلب هر کاری که انجام می دهیم، قرار می دهیم و به عنوان گروه پزشکی برتر، مدام اطمینان حاصل می کنیم که کلینیک ما امن ترین محیط ممکن است. با در دست داشتن یک منشور ایمنی پیشرو و اقدامات دقیق، می توانید با اطمینان ما را انتخاب کنید. با سال ها تجربه ی اساتید متخصص پوست و زیبایی ما و هزاران مراجع تحت درمان، شما به بهترین روش های درمان پوست و مراقبت از پوست دسترسی دارید.

در هیچ کجا بیشتر از کلینیک بهار به متخصص پوست استاد دانشگاه و مشاور زیبایی دسترسی ندارید ، بنابراین اگر می خواهید بهترین مشاوره و بهترین نتیجه را داشته باشید، به جای مناسب رسیده اید.

یکی از مشاوران کلینیک بهار با شما تماس می گیرند تا به سوالات شما پاسخ دهند.

برداشت خال در کلینیک بهار

در اینجا در کلینیک بهار ما طیف وسیعی از درمان ها را برای کمک به شما در به دست آوردن پوست مورد نظر خود ارائه می دهیم.

از داروهای موضعی تا لایه برداری و انواع لیزر ، پزشکان و متخصص ما می توانند بهترین راه را برای شما انتخاب کنند.