فیلرهای لب چیست؟

فیلرهای لب روش عالی برای افزودن حجم اضافه به لبهایی که شکل و قوام مناسب و لازم را ندارند  است.

فیلرهای لب چگونه عمل می¬کنند؟

فیلرهای لب تقریبا نتایج فوری دارند به طوریکه اثرشان در عرض 48 ساعت مشخص می­شود. یک محلول به داخل لبها تزریق می­شود که منجر به افزایش حجم آنها می­گردد. این نوع از فیلرها معمولا از هیالورونیک اسید که یک نوع قند طبیعی است که در بدن یافت می­شود، تشکیل شده است تغییراتی که دراثر این فیلر انجام می­شود، کاملا طبیعی  است به طوریکه زمان لبخند زدن و یا خندیدن قیافه فرد کاملا طبیعی به نظر می­رسد.

سایر نواحی که فیلرها قابل استفاده هستند:

  • گونه­ها
  • بینی
  • زیر چشم
  • چانه و لبه فک تحتانی
  • پیشانی
  • ناحیه گیجگاهی
  • لبه ابروها
  • خط خنده
  • ترمیم اسکارهای فرو رفته

مشاوره جهت انجام فیلر لب:

مشاوره جهت انجام فیلر لب:

جهت شروع درمان:

گام اول

مشاوره را با یکی از پزشکان ما انتخاب کنید در حین مشاوره:

– لبهای شما ارزیابی می­گردد.

– بهترین روشها و نتایج آنها برای شما توضیح داده خواهد شد.

– روش انجام ، عوارض احتمالی و هزینه­ها برای شما توضیح داده خواهد شد.

– شرح حال پزشکی شما پرسیده خواهدشد.

– به تمامی سوالات شما پاسخ داده خواهد شد.

گام دوم

وقت خود را رزرو نموده، مطمئن باشید خود را به دستهای مطمئن می­سپارید.

بررسی های بعد از درمان:

بعد از انجام درمان نتایج درمانی و میزان رضایت شما بررسی خواهد شد و به هر گونه سوالی که داشته باشید پاسخ داده خواهد شد. در این جا پرسنل ما (پرسنلی آگاه و مودب) آماده خدمت رسانی به بیماران هستند. نحوه مشاوره، زمان و نوع درمان ارائه داده شده مشخص می­شود. نوع درمان به بهترین نحو است بطوریکه بیماران تمایل زیادی به انجام درمان در این کلینیک دارند. شما در دستان ایمن هستید. ما ایمنی شما را در راس تمام امور قرار خواهیم داد و نهایت تلاش خود را خواهیم کرد تا کلینیک بهار را به امن­ترین محیط برای بیماران تبدیل نمائیم.

فیلر لب که به شکل یک ویال می­باشد به لب شما تزریق می­شود. یک ویال مقدار مشخصی از مایع تزریقی می­باشد. یک لب به طور معمول بستگی به میزان تاثیر لازم نیاز به یک یا دو ویال جهت تزریق دارد. در کلینیک بهار ما از برندهای استاندارد استفاده می­نمائیم.

تزریق فیلر لب منجر به درد کمی می­گردد. طول دوره تزریق بین 20 تا 30 دقیقه به طول می­انجامد و با فرو رفتن سوزن در هر ناحیه احساس سوزش کمی ایجاد می­شود. برای افرادیکه احساس اضطراب می­نمایند می­توان از بی حس کننده­های موضعی استفاده کرد به طوریکه ناحیه کاملا بی­حس می­شود. اگرچه امروزه اکثر برندهای فیلر خود دارای ماده بیحس کننده هستند.

خیر. در حین مشاوره روشهایی را که منجر به بهترین نتایج نامحسوس برای شما می­شود توضیح داده می­شود. متخصصین هنرمندانه عمل می­کنند و از کل ساختار چهره شما جهت ایجاد تغییر طبیعی مطلوب  استفاده می­نمایند حالتهای صورت شما کاملا طبیعی باقی خواهند ماند.

برای ما خیلی مهم است که شما به نتایج دلخواه برسید و  در این راستا انجام یک مشاوره دقیق که در آن مشاورین وقت لازم را می­گذارنند بسیار حائز اهمیت است. در حین مشاوره مشاورین در مورد تغییرات پوستی که شما را ناخوشنود می­نماید، نتایج دلخواه شما، هزینه­ها و نوبت دهی صحبت خواهند نمود. هدف ما برای شما این است که پس از اتمام مشاوره احساس اعتماد به نفس نموده ،کاملا آگاهانه انتخاب کنید و درمان خود را دنبال نمائید.

اثرات فیلرهای لب 9 تا 12 ماه باقی می­ماند این مدت هم تحت تاثیر عوامل زیادی قرار دارد از جمله میزان فیلر تزریق شده .عوامل محیطی مانند کشیدن سیگار و قرار گرفتن در معرض نور خورشید نیز روی مدت زمان باقی ماندن فیلر تاثیر دارد و همچنین سرعتی که بدن شما فیلر را تجزیه می کند.

بعد از تزریق فیلر، لبها بمدت 48 ساعت هنگام لمس سفت و دردناک است شما ممکن است احساس کنید چیزی درون لبهای شما قرار دارد. در روزها و هفته­های آینده لبهای شما دیگر چنین احساسی نخواهند داشت.

12 ساعت بعد از درمان از هیچکدام از لوازم آرایشی در ناحیه لب نباید  استفاده نمود. بعد از این زمان آزاد هستید که از لوازم آرایشی استفاده کنید.

ما از فیلر یا ژل های تایید شده متعددی از جمله Juvederm, Neuramis, Stylage,Neuvea و…  استفاده می کنیم که همگی از محصولات بسیار با کیفیت و بسیار محبوب هستند.

 در این کلینیک از فیلرهای استاندارد و پزشکان ماهر با بکار گیری پروتکل­های معتبر جهت این امر استفاده می­شود.

 در حین مشاوره زمان کافی جهت توضیحات لازم درمورد تزریق فیلر به شما اختصاص داده خواهدشد و تزریق فیلر توسط پزشکان ماهر در این زمینه انجام خواهد شد درنتیجه شما از نتایج درمان ناراضی نخواهید بود. اگر چه در صورت عدم رضایت شما پزشک با تزریق ماده­ای باعث حل شدن فیلر و از بین رفتن اثر آن بدون به جای گذاشتن عارضه می­گردد.

بله. تزریق فیلر طبیعی به نظر می­رسد پزشک شما در حین مشاوره روشهایی را که منجر به ایجادتغییرات طبیعی می­گردد را به شما توضیح می­دهد.

تعیین هزینه به میزان انتظار شما و نتیجتا مقدار فیلر مصرفی و مدت زمان صرف شده جهت انجام دارد در جلسه مشاوره در این زمینه بحث خواهد شد. اگر چه این مشاوره هیچ تعهدی برای شما ایجاد نمی کند.

لبهای اردکی زمانی ایجاد می­شوند که نوع نامناسب و یا میزان ماده بیش از حد تزریق شود به همین خاطر مهم است که پزشک شما مهارت لازم در انجام تزریق و آگاهی لازم از آناتومی صورت را داشته باشد. در کلینیک بهار شما تحت درمان با پزشکانی که مهارت لازم در این زمینه را دارند قرار خواهید گرفت در این کلینیک ما با استفاده از بهترین محصولات و پروتکل­های درمانی استاندارد، درمان را انجام می­دهیم.

بعد از تزریق در مورد رضایت شما  اطلاع لازم کسب خواهد شد. و همچنین به سوالات شما در این زمینه پاسخ داده خواهد شد بعد از انجام تزریق ممکن است کمی تورم یا کبودی به وجود آید. تورم در عرض 48 ساعت و کبودی دو هفته بهبود می­یابد.

یکی از مشاوران کلینیک بهار با شما تماس می گیرند تا به سوالات شما پاسخ دهند.

فیلر لب در کلینیک بهار

در اینجا در کلینیک بهار ما طیف وسیعی از درمان ها را برای کمک به شما در به دست آوردن پوست مورد نظر خود ارائه می دهیم.

از داروهای موضعی تا لایه برداری و انواع لیزر ، پزشکان و متخصص ما می توانند بهترین راه را برای شما انتخاب کنند.