پرکننده (فیلر یا ژل) گونه چیست؟

پرکننده های گونه که به آن پرکننده های پوستی نیز گفته می شود ، روشی ایمن و موثر برای افزودن حجم به گونه ها است و آنها را از نظر ظاهری برجسته میکند.

درپوست گونه ما از فیلر یا ژل های تایید شده متعددی از جمله Juvederm, Neuramis, Stylage,Neuvea و…  استفاده می کنیم که همگی از محصولات بسیار با کیفیت و بسیار محبوب هستند. پرکننده های گونه عوارض جانبی حداقل دارند از جمله ممکن است کبودی یا تورم ایجاد شود که معمولاً خیلی سریع فروکش می کند.

پرکننده گونه ها چگونه کار می کنند؟

پر کننده های گونه تزریق های کوچک ژلی است که به بافت نرم در ناحیه گونه حجم می دهد. از پرکننده ها می توان برای زاویه دهی به فک ، اطراف دهان و چشم ها نیز استفاده کرد. با درمان با پرکننده گونه به مزایای زیردست یابید:

 • به ناحیه گونه حجم دهید
 • زوایه سازی کنید و حدود مشخص ایجاد کنید
 • خطوط و چین و چروک ها را پر کنید
 • گونه های خود را برجسته کنید
 • طبیعی به نظر برسید
 • حداقل دوره نقاهت وعوارض جانبی را تجربه کنید
 • برای حداکثر اثر می توانید فیلرها را با جوانسازی با مواد تزریقی / و یا حجم دهی لب ترکیب کنید

محصولات پرکننده (فیلر) مورد استفاده درپوست

درپوست فقط باید از با کیفیت ترین مواد پر کننده این مواد باید از اسید هیالورونیک ساخته شده که ماده ای طبیعی در پوست است و دارای مواد مغذی میباشد،که به پوست کمک می کند تا رطوبت و لطافت را حفظ کند و حجم بیشتری ایجاد کند. مواد مجاز دیگر شامل کلسیم هیدروکسی آپاتیت و  Poly-L-lactic acid ، است. پلی ال لاکتیک اسید ماده ای است که هنگام ورزش در بدن تشکیل می شود و ماده مصنوعی موجود در بخیه های قابل جذب و ایمپلنت های های مختلف نیز از همین جنس است.

مناطق دیگری که می توان از مواد پرکننده (فیلر) استفاده کرد، عبارتند از:

درمان با پرکننده های پوستی شامل مراجعه به یک پزشک متخصص آموزش دیده است که برای تقویت ویژگی های صورت و پر کردن آن و پر کردن خطوط ، شیارها یا نواحی گود شده ، یک محصول ساخته شده در پزشکی را با یک سوزن ظریف به محل مناسبی از پوست یا زیر جلد تزریق می کند.

زیبایی بینی بدون جراحی: بینی خود را با عمل بینی غیر جراحی تغییر شکل دهید.

پرکننده های فرورفتگی اشکی: زیر چشم را بلافاصله پرکرده و جوان می کند ، و سیاهی یا تیرگی را کاهش می دهید.

پرکننده های لب: حجم اضافی به لب بدهید و برجستگی لب را اضافه کنید.

زاویه فک و چانه: به فک و ناحیه چانه حجم دهید و کادر صورت خود را مشخص کنید.

مشاوره برای پر کننده گونه شما: چه انتظاری می توان داشت؟

مشاوره جهت پرکننده گونه با پزشک متخصص پوست انجام خواهد شد چراکه که  بررسی نیازها، انتخاب فیلر مناسب و صحیح ترین شکل درمان اهمیت دارند. در طول مشاوره آنها می توانند به هر سوالی در مورد نگرانی های پوستی شما پاسخ دهند و به شما مشاوره شخصی دهند. اگر تصمیم برای ادامه درمان فیلر گرفته شود ، آنها می توانند درمان را در کلینیک انجام دهند.

تزریق فیلر گونه در کلینیک بهار

ما در کلینیک بهار خدمات مشاوره، بررسی و درمان پر کردن گونه ها با فیلر یا ژل را توسط پزشکان متخصص اساتید دانشگاه ارائه می دهیم. در طول مشاوره، متخصصان پوست ما در مورد درمان مناسب با شما صحبت می کنند و شما می توانید پس از مشاوره ، در صورت تمایل ، درمان را با ما انجام دهید.

تزریق ژل، فقط باید توسط پزشک متخصص با تجربه در یک محیط تمیز و کلینیکی انجام شود. برند های متنوعی از ژل با کیفیت ها و قیمت های متفاوت وجود دارد و متاسفانه محصولات تقلبی و ارزان قیمت نیز موجود بوده و مورد استفاده قرار میگیرد. این حق شماست که پزشک متخصصتان از برندهای دارای تاییدیه وزارت بهداشت استفاده کرده و شما را از نام محصول، کیفیت و تاریخ مصرف آن آگاه نماید. 

امروز یک جلسه مشاوره رزرو کنید و سفر خود را به سمت اطمینان بیشتر و بدست آوردن دوباره زیبایی آغاز کنید.

سه گام ساده برای شروع سفر زیبایی خود بردارید

گام اول

رزرو نوبت ومشاوره از پزشکان با تجربه ما. می توانید مستقیماً با ما تماس بگیرید یا درخواست تماس یا رزرو آنلاین کنید.

گام دوم

به کلینیک پوست مراجعه کرده و برای مشاوره با پزشک متخصص ایشان را ملاقات کنید. در طول این مشاوره آنها:

 • در مورد بهترین گزینه ها و نتایجی که دوست دارید به دست آورید بحث کنید.
 • روش، بهبودی ، نتایج احتمالی و هزینه ها را پرس و جو کنید.
 • سابقه پزشکی گذشته خود را توضیح دهید.
 • پاسخ سوالات خودرا بگیرید.

گام سوم

پرکننده گونه خود را در کلینیک بهار و پزشکان متخصص انجام دهید،و مطمئن باشید که در دستان ایمنی هستید.

فیلر گونه

Fillers-Before-Slider-870x506-600x400Fillers-After-Slider-870x506-600x400

در کلینیک پوست بهار به هر کسی که به دنبال درمان های تزریقی با پرکننده های پوستی است ، یک مشاوره کامل داده می شود که انگیزه و انتظارات او را بررسی می کند. ما بالاترین سطح مقررات را رعایت می کنیم حتی بیش از همه دستورالعمل ها و الزامات توصیه شده، بنابراین کلینیک ما از محیط های پزشکی ایمن و درمانی و زیبایی است و اقذامات لازم فقط توسط یک پزشک مجرب با صلاحیت کامل انجام می شود.

افزایش گونه پروتزی توسط یک جراح پلاستیک انجام می شود و شامل کاشت های ثابت دائمی است که با جراحی در گونه های شما قرار می گیرد. دوره نقاهت نیز می تواند طولانی باشد (1-2 هفته). در مقایسه ، پرکننده های گونه (فیلر) روشی فوری هستند، ساختار صورت را تغییر نمی دهند و دوره نقاهت بسیار کمی دارند ، اما شما طبیعتا به درمان های مداوم یا تکرار درمان نیاز خواهید داشت.

پرکننده های گونه معمولاً توسط میزان سرنگ مصرفی قیمت گذاری می شوند و همینطور بستگی به منطقه ای دارد که باید درمان شود. هزینه های دقیق پس از مشاوره با پزشک تأیید می شود.

بر خلاف روش هایی مانند لیفت یا ایمپلنت صورت ، در پرکننده های گونه نیازی به بریدگی ، برش یا بخیه نیست ، اگرچه ممکن است این روش درد جزئی یا ناراحتی داشته باشد. بسته به ناحیه ای که تحت درمان قرار می گیرد ، درمان معمولاً بین 20 تا 30 دقیقه طول می کشد و مراجعینی که پرکننده گونه برای آن ها استفاده میشود، تنها یک خراش کوچک را با وارد شدن سوزن توصیف می کنند. برای کسانی که احساس اضطراب می کنند ، می توانیم از بی حسی موضعی برای بی حس کردن کامل ناحیه استفاده کنیم.

مهم است که شما به یک کلینیک تخصصی پوست مراجعه کنید و پرکننده های گونه را به طور حرفه ای و ایمن توسط پزشک در یک محیط کلینیکی امن دریافت کنید.

در کلینیک های تخصصی فقط از مطمئن ترین پرکننده های نیمه دائمی موجود در بازار استفاده میشود که از اسید هیالورونیک، کلسیم هیدروکسی آپاتیت و اسید پلی ال لاکتیک  ساخته شده است ، که مواد طبیعی هستند که در بدن یافت می شوند و یا توسط بدن قابل تجزیه هستند تا اطمینان حاصل شود که علاوه بر ایمنی، صورت شما ماسکه به نظر نرسد و ظاهری طبیعی خواهید داشت خواه اخم کنید ، بخندید یا لبخند بزنید.

هر روش درمانی باید توسط پزشک انجام شود تا به نتایج طبیعی و مطلوب برسد. نتایج بلافاصله پس از درمان نشان داده می شوند و مواد پرکننده گونه به مدت 12 ماه دوام می آورند.

با گذشت زمان ، پرکننده های پوستی نیمه دائمی توسط بدن متابولیزه می شوند و برای دستیابی به همان نتایج مطلوب ، باید درمان مجدداً تکرار شود.

تزریق پر کننده گونه فقط توسط پزشک انجام می شود ، که برای اطمینان از رضایت از نتایج ، یک بررسی پس از درمان نیزانجام میشود. پزشک همچنین پس از درمان شما را بررسی و به سوالات شما پاسخ می دهد.

بعد از تزریق فیلر ممکن است کمی تورم یا کبودی وجود داشته باشد ، تورم معمولاً ظرف 48 ساعت کمرنگ می شود و کبودی ظرف دو هفته کمرنگ می شود.

ما به دلیل خطرات طولانی مدت ناشناخته ، پرکننده دائمی ارائه نمی دهیم.

در طول مشاوره شما زمان زیادی صرف بحث در مورد انتظارات شما خواهد شد و فقط پزشکان آموزش دیده می توانند پرکننده گونه را تجویز کنند ، بنابراین پس از درمان اساسا نتیجه ناخوشایندی رخ نمی دهد. با این حال ، اگر از نتایج راضی نیستید ، پزشک می تواند محلول استفاده کند که ماده پرکننده را تقریباً بلافاصله حل می کند و هیچ آسیب و تأثیری از آن باقی نمی ماند.

ویال واحد اندازه گیری مایعی است که در طول درمان تجویز می شود. به طور معمول ، در درمان پرکننده های گونه از 1 ویال استفاده می شود اما این به فرد و نتایج دلخواه او بستگی دارد که در این مورد مشاوره می شود.

نه ، بعد از درمان به طور چشمگیری متفاوت به نظر نمی رسید. پزشکان ما مانند هنرمندان کار می کنند و از خطوط طبیعی صورت شما برای راهنمایی استفاده می کنند و حالات طبیعی صورت شما حفظ خواهد شد. در طی مشاوره پزشک در مورد بهترین برنامه برای دستیابی به نتایج مورد نظر شما بحث می شود.

از مزایای این روش درمانی می توان به بازگرداندن کاهش حجم در ناحیه گونه ، ایجاد سایه یا زاویه و حدود صورت و بلند کردن و برجستگی گونه ها اشاره کرد. درمان های پرکننده همچنین می توانند خطوط و چین و چروک های اطراف چشم ، دهان و خط فک را پر کنند.

HA مخفف هیالورونیک اسید است که غالباً محصولی است که در طی درمان های با پر کننده گونه از ان ها استفاده میشود.

در اینجا در کلینیک بهار ما طیف وسیعی از درمان ها را برای کمک به شما در به دست آوردن پوست مورد نظر خود ارائه داده ایم.

از داروها گرفته تا روشهای عملی، پزشکان متخصص ما می توانند بهترین راه را برای شما پیشنهاد کنند.

درمان حجم دهی و پر کردن گونه با فیلر را مشاهده کنید.

در اینجا در کلینیک بهار ما طیف وسیعی از درمان ها را برای کمک به شما در به دست آوردن پوست مورد نظر خود ارائه داده ایم. از داروها گرفته تا روشهای عملی، پزشکان متخصص ما می توانند بهترین راه را برای شما پیشنهاد کنند.

فیلرهای گونه در کلینیک بهار

در اینجا در کلینیک بهار ما طیف وسیعی از درمان ها را برای کمک به شما در به دست آوردن پوست مورد نظر خود ارائه می دهیم.

از داروهای موضعی تا لایه برداری و انواع لیزر ، پزشکان و متخصص ما می توانند بهترین راه را برای شما انتخاب کنند.