تزریق بوتاکس درکلینیک پوست بهار کلینیک.

اگرچه ممکن است تزریق بوتاکس شهرت خود را از طریق استفاده توسط افراد مشهور برده باشد، اما یک درمان مقرون به صرفه است که هر کسی می تواند به آن دسترسی پیدا کند. برخلاف برخی از درمان های پزشکی یا زیبایی، تقریباً برای همه کسانی که چین و چروک یا خطوط پوستی دارند که می خواهند از بین ببرند مناسب است. چه افرادی که می خواهند با علائم پیری طبیعی مبارزه کنند ، یا کسانی که خطوط ناشی از قرار گرفتن در معرض آفتاب را ایجاد کرده اند.

سه گام ساده برای شروع سفر زیبایی خود بردارید

  • کلیه تزریقات توسط متخصصان پزشکی انجام می شود
  • نتایج طبیعی
  • کلینیک صرفا از مواد مجاز استفاده می کند

در کلینیک بهار خدمات مشاوره، بررسی و درمان با بوتاکس صرفا توسط پزشکان متخصص اساتید دانشگاه ارائه می شود. در طول مشاوره، متخصصان پوست ما در مورد درمان مناسب با شما صحبت می کنند و شما می توانید پس از مشاوره ، در صورت تمایل ، درمان را با ما انجام دهید.

امروز یک جلسه مشاوره رزرو کنید و سفر خود را به سمت اطمینان بیشتر و پوستی بهتر آغاز کنید.

treatments-botoxanti-wrinkle-1-before-slider-870x506-600x400treatments-botoxanti-wrinkle-1-after-slider-870x506-600x400

تزریق بوتاکس فقط باید توسط یک پزشک متخصص با تجربه، در یک محیط کلینیکی تمیز انجام شود. برندهای متنوعی از بوتاکس با کیفیت و قیمتهای متفاوت وجود دارد و متاسفانه محصولات تقلبی و ارزان قیمت نیز موجود بوده و مورد استفاده قرار می گیرد. این حق شماست که پزشک متخصص تان از برندهای دارای تاییدیه وزارت بهداشت استفاده کرده و شما را از نام محصول، کیفیت و تاریخ مصرف آن آگاه کند.

بله کاملاً. بوتاکس از سال 2002 برای درمان موثر خطوط و چروکها از سوی FDA تأیید شده است. مانند اکثر درمان های آرایشی، عوارض جانبی نیز ممکن است رخ دهد، بعضی کبودی خفیف را گزارش می کنند تقریباً 1 تا 3٪ پلک افتاده را تجربه می کنند، هر دو اصلاح می شوند یا خود بخود از بین میروند. برای کاهش خطر ابتلا به عوارض، مهم است که جوانسازی با مواد تزریقی توسط پزشکان واجد شرایط در یک محیط امن و پزشکی استفاده شوند.

چین و چروک ، گرچه اجتناب ناپذیر است، اما لازم نیست همیشه باشد. روش های درمانی حرفه ای برای رفع خطوط و چین و چروک وجود دارد  و یا به جلوگیری از بروز آنها کمک می کند. این موارد شامل درمان های جوانسازی با مواد تزریقی است که برای از بین بردن پیری پوست و تحریک تولید کلاژن طراحی شده است، سایر روش های درمانی نیز می توانند از جمله لیزر بازسازی پوست ، میکرودرم ابریژن و لایه برداری پوست باشند.

بوتاکس عمدتا برای صورت استفاده می شود. چین و چروک های پیشانی ، خطوط پنجه کلاغی دور چشم و خط بشکل 11 بین ابروها مناسب ترین ترین مناطق هستند. با این حال ، موارد دیگر شامل جلوگیری از تعریق زیاد است.

مشاوره ما برای درمان بوتاکس با یک متخصص پوست که در استفاده از داروهای تزریقی تجربه دارد، خواهد بود. برای اطمینان از دستیابی به نتایج مورد نظر شما، در مورد نگرانی ها، زمان بندی و امور مالی با شما بحث خواهیم کرد. مشاوره های ما هیچ تعهدی برای شما ایجاد نمی کند و هدف ما کمک به شما برای درک درمان، تأثیرات آن و نحوه کار برای جلوگیری و یا بهبود خطوط ریز شما است.

از سم بوتولینوم یا همان بوتاکس که بیشتر شناخته می شود ، برای کاهش خطوط ریز و چین و چروک با فلج کردن عضلات زیرین استفاده می شود. همچنین از بوتاکس برای درمان تعریق زیاد ، میگرن ، اختلالات عضلانی استفاده می کنند.

بله ، ما مجموعه ای از تصاویر بوتاکس قبل و بعد را برای مشاهده در دسترس داریم.

در اینجا در کلینیک بهار ما طیف وسیعی از درمان ها را برای کمک به شما در به دست آوردن پوست مورد نظر خود ارائه داده ایم. از داروها گرفته تا روشهای عملی، پزشکان متخصص ما می توانند بهترین راه را برای شما پیشنهاد کنند.

تزریق بوتاکس در کلینیک بهار

در اینجا در کلینیک بهار ما طیف وسیعی از درمان ها را برای کمک به شما در به دست آوردن پوست مورد نظر خود ارائه می دهیم.

از داروهای موضعی تا لایه برداری و انواع لیزر ، پزشکان و متخصص ما می توانند بهترین راه را برای شما انتخاب کنند.