درمان آکنه

اعتماد به نفس خود را در شفافیت و روشن بودن پوست پیدا کنید و 30٪ در دوره های درمان آکنه صرفه جویی کنید

عجله کنید، پیشنهادات محدود! برای این ماه و ماه آینده بصورت آنلاین رزرو کنید.

با متخصصان آکنه ما صحبت کنید - نتایج را ببینید و اعتماد به نفس خود را بازیابید

 آکنه می تواند بر زندگی شما تأثیر منفی بگذارد و به اعتماد به نفس شما آسیب برساند. درمان آکنه غالباً یک سفر طولانی است که می تواند ضرر آن را به همراه داشته باشد ، اما هدف ما این است که شما را به جایی برسانیم که از شکل ظاهری پوست خود راضی باشید. تیم متخصصان پزشکی ما باتجربه و آگاه هستند و با شما همکاری می کنند تا بهترین راه حل ممکن را برای شما پیدا کنند. متخصصان پوست ما علاقه زیادی به بهبود و کنترل علائم شما دارند ، بنابراین شما می توانید زندگی خود را بدون نگرانی در مورد پوست خود ادامه دهید. ما در هر مرحله از راه با شما هستیم

انواع آکنه

آکنه به سه نوع مختلف طبقه بندی می شود:

خفیف

جوش های سر سفید و سرسیاه را مشاهده خواهید کرد.

متوسط

جوش های سر سفید ، جوش های سرسیاه ، جوش های قرمز و جوشهای چرکی را مشاهده خواهید کرد.

شدید

تعداد زیادی جوش قرمز و جوش های چرکی دردناک و همچنین جوش های زیر پوستی یا کیست و اسکار(جای جوش) نیز ممکن است وجود داشته باشد.

سوالات متداول

بله ، ما با انواع آکنه به مراجعین کمک می کنیم. راه حل های درمانی که ارائه می دهیم به درجه بستگی دارد. اما حتی اگر فکر می کنید آکنه شما شدیدتر از آن است که درمان شود، ما پزشکان متخصصی داریم که می توانند درمان ها و محصولات بسیار موثری را به شما پیشنهاد دهند و در صورت لزوم دارو تجویز کنند.

افراد متفاوت هستند ، آکنه ممکن است بسیار متفاوت باشد و به احتمال زیاد یک دوره درمان و یک برنامه درمانی مراقبت در منزل برای شما تجویز می شود. از بازخورد مراجعین ما ، حداقل پس از 6 بار درمان ، 75٪ از بیماران آکنه نتایج خود را 10/7 یا بالاتر ارزیابی کردند و 30٪ گزارش بهبودی  10/10 داده اند.

بعد از اینکه شما تحقیق اولیه خود را انجام دادید ، ما یک مشاوره  تخصصی با یک پزشک را برای شمادر کلینیک بهار رزرو خواهیم کرد. ما یک ارزیابی و مشاوره انجام خواهیم داد که حدود 10 دقیقه طول خواهد کشید. ما از شما در مورد سابقه پزشکی قبلی و سایر روشهای درمانی که شما امتحان کرده اید از شما سئوال خواهیم کرد. ما آکنه شما را بررسی خواهیم کرد (شما باید آرایش خود را پاک کنید) تا نوع ضایعات ، چربی و التهاب ، درجه آکنه و هرگونه جای جوش  روی پوست را بررسی کنیم. شما وقت کافی برای طرح هرگونه سئوال خواهید داشت و ما در مورد انتظارات  شما صحبت خواهیم کرد.

سه مرحله ساده برای شروع درمان