جزئیات شخصی
نام پزشک دکتر مهدی قیصری
تخصص برد تخصصی بیماری های پوستی
تجربه 9+ سال
تحصیلات
تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی
محل اقامت تهران

بیوگرافی شخصی

دکتر همایون مژدهی آذر متولد تهران در سال 1382 از دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور موفق به دریافت دانشنامه دکترای تخصصی در رشته پوست و مو شد. وی در این مدت و پس از آن دوره های مربوط به فن آوری های پیشرفته روز دنیا از چمله لیزر درمانی ضایعات رنکی و عروقی پوستی،لیزر  درمانی بازسازی پوست و روشهای درمان  اسکار(جای  زخم)  وتراش پوست ،نوردرمانی(فوتوتراپی) ،و روش های جوان سازی پوست را گذراند.ایشان تجارب خوبی در زمینه درمان بیماری لک و پیس دارد و از نخستین افرادی است که بر روی کاربرد بوتاکس در زیبایی پوست کار کرده و پایان نامه تحصیلی  وی نیز در همین زمینه نگاشته شده است.علایق کاری دکتر مژدهی آذر طیف گسترده بیماری های پوستی و روش های درمانی جراحی زیبایی از جمله ؛

روش های جراحی درمان جای زخم ،  روش  های درمانی جراحی لک و پیس، تزریق مواد پرکننده(ژل) و بوتاکس

،کاشت مو و تزریق چربی و نانو چربی،مزوتراپی و prp راشامل میشود.

وی در دوران کاری اش اقدام به ترجمه و تالیف و ویرایش چندین کتاب در زمینه های مختلف پزشکی از جمله پوست و مو نموده و به عنوان مشاور تخصصی پوست و مو و زیبایی با مجلات و نیز خبرگزاریهای متعددی همکاری دارد.از وی چندین مقاله در مجلات تخصصی و نیز غیر تخصصی در زمینه پوست و مو و زیبایی به چاپ رسیده است. بیمارستان ها  و کلینیک های تخصصی از جمله درمانگاه تخصصی بیمارستان میلاد تهران از خدمات دکتر مژدهی  آذر بهره گرفته اند .دکتر مژدهی آذز به خاطر شیوه معاینه و حضورمؤثر در تمامی مراحل درمانی شناخته شده است..وی عضو انجمن متصصین پوست و موی ایران و نیز انجمن متخصصین پپوست و موی اروپا(EADV) و دارای بورد تخصصی (دانشنامه) پوست و مو میباشد.

زمینه های تشخیصی و درمانی

ثبت

آنلاین

وقت ملاقات

در کلینیک بهار خدمات مشاوره زیبایی، بررسی و درمان بیماری‌ها توسط پزشکان متخصص اساتید دانشگاه ارائه می‌شوند. در طول مشاوره، متخصصان پوست ما در مورد درمان مناسب با شما صحبت می‌کنند و شما می‌توانید پس از مشاوره، در صورت تمایل، درمان را با ما انجام دهید.

به وقت ملاقات نیاز دارید؟

لطفا فرم زیر را پر کنید