جزئیات شخصی
نام پزشک دکتر سعیده فرج زاده
تخصص بورد تخصصی بیماریهای پوست
تجربه ۲۲+ سال
تحصیلات
تحصیل در دانشگاه کرمان | دانشگاه UCL لندن
محل اقامت تهران
فوق تخصص بیماریهای پوست کودکان

بیوگرافی شخصی

دکتر سعیده فرج ­زاده، تحصیلات پزشکی عمومی و تخصص بیماریهای پوست و مو و زیبایی خود را در دانشگاه علوم پزشکی کرمان گذرانده است و در امتحان نهایی دوره تخصصی بورد کشوری رتبه اول را کسب نمود. همچنین دوره فلوشیپ بیماریهای پوست کودکان را با کسب رتبه عالی در دانشگاه UCL لندن تحت نظر اساتید برجسته بین­المللی به پایان برد.  

ایشان هم اکنون 22 سال است که در این رشته مشغول به ارائه خدمات آموزشی، درمانی و پژوهشی می­باشد و بیش از 50000  بیمار را در این مدت مورد درمان نموده است. وی در زمینه درمان بیماریها ویتیلیگو(پیسی)، اگزما، همانژیوم، ریزش موی منطقه ای  و سالک فعالیت زیادی داشته و مقالات متعددی نیز در این زمینه در مجلات معتبر بین­المللی منتشر کرده است.  

دکتر فرج­زاده در زمینه لیزر درمانی به ویژه در درمان بیماریهایی نظیر خال لکه شرابی یا پورت وین، همانژیوم، کلوئید، وارت و ویتیلیگو نیز تجارب ارزشمندی دارد.

همچنین در زمینه ارتقای وضعیت درمان بیماریهای پوست کودکان در ایران فعالیت چشمگیری داشته است، به طوریکه این فعالیتها منجر به تاسیس رشته فلوشیپ بیماریهای پوست کودکان در ایران و نوشتن مقالات و کتب متعددی در این حیطه گشته است. وی همچنین سخنرانی­های متعدد در جوامع علمی داخلی و بین­المللی داشته است. بخشی از آنها را می توانید در قسمت دانستنی ها مورد توجه قرار دهید. ایشان دارای رتبه استاد تمام دانشگاه می­باشد.  

زمینه های تشخیصی و درمانی

ثبت

آنلاین

وقت ملاقات

در کلینیک بهار خدمات مشاوره زیبایی، بررسی و درمان بیماری‌ها توسط پزشکان متخصص اساتید دانشگاه ارائه می‌شوند. در طول مشاوره، متخصصان پوست ما در مورد درمان مناسب با شما صحبت می‌کنند و شما می‌توانید پس از مشاوره، در صورت تمایل، درمان را با ما انجام دهید.

به وقت ملاقات نیاز دارید؟

لطفا فرم زیر را پر کنید