preloader

از شنبه تا پنجشنبه:

از ساعت 8 صبح الی 20

بزرگراه اشرفی اصفهانی ابتدای بلوار مرزداران

پلاک ۲۰۲ مرکز جراحی محدود بهار طبقه اول

ویرایش

با ما تماس بگیرید

ما با رعایت ایمنی شما، در هنگام بسته بودن همه روش های درمانی و مراقبت های بهداشتی نیز، باز هستیم

کووید 19 | Covid 19

به عنوان یک مرکز پزشکی پیشرو، در مجموعه مرکز جراحی محدود بهار درکلینیک پوست بهار ما متعهد به حمایت از جامعه پزشکی و بیمارانمان در مبارزه با کووید-19 هستیم.

از آنجا که اکثر مشتریان ما به عنوان بیماران مراقبت های بهداشتی تعریف می شوند ، ما کلینیک خود را راه اندازی کردیم تا نیازهای آنها را پشتیبانی کنیم. ما مجاز به ارائه درمان های درمانی جدید و مداوم مطابق با آخرین دستورالعمل های ستاد ملی مقابله با کووید -19  هستیم.

ما همچنان ایمنی بیماران و کارکنان را در مرکز توجه قرار می دهیم. ما برای حمایت از تیم های خود فراتر از پروتکل های ایمنی مورد نیاز آنها را قادر می سازیم برای محافظت از خود و بیماران خود به ایمن ترین روش کار کنند.

لطفاً خود را با نکات راهنمای ما در مورد انتظارات هنگام مراجعه به کلینیک بهار آشنا کنید زیرا این امر به شما و کارکنان کلینیک ما اطمینان می بخشد که ایمن خواهید بود. لطفاً همچنین اطمینان حاصل کنید که این صفحه را مرتباً چک می کنید و ما را در سایت و اینستاگرام برای به روزرسانی خدمات در حال انجام دنبال کنید.

از همه ما درکلینیک بهار لطفاً مراقبت کنید ، امنیت خود را حفظ کنید و از راهنمایی ها پیروی کنید تا اطمینان حاصل کنید که همه ما در مبارزه با کووید-19دین خود را ادا می کنیم.

کووید 19 | Covid 19

 لطفاً وب سایت ما www.bahardermclinic.comرا تحت نظر داشته باشید و برای آخرین به روزرسانی ها ما را در اینستاگرام bahar.skinclinic دنبال کنید.

اگر قرار قبلی ندارید ، اما می خواهید رزرو کنید ، ما خدمات مشاوره ویدیویی آنلاین جدید خود را راه اندازی کرده ایم. پرستاران و پزشکان متخصص ما آماده ارائه مشاوره آنلاین برای همه روش های درمانی هستند.

بله، ما مفتخریم که درمانهای خود را در یک محیط بالینی استاندارد ارائه می دهیم ، و برای بیماران خود بالاترین استاندارد ایمنی، بهداشت، درمان و مراقبت را تضمین می کنیم ، به همین دلیل ما می توانیم با خیال راحت کلینیک خود را برای اهداف پزشکی باز نگه داریم.

اقدامات احتیاطی زیر به ما امکان می دهد تا با خیال راحت آماده ارائه خدمت باشیم:

✔️ ما دارای مجوز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هستیم

✔️ ارائه درمان در کلینیک بهار با رعایت استانداردهای ستاد ملی مقابله با کرونا و منطبق بر دستور العملهای درمانی است.

✔️ وجود مدیر پزشکی ناظر بر کارکنان کلینیک

✔️ دمای بدن بیمار قبل از قرار ملاقات گرفته می شود

✔️ تمیز کردن و ضد عفونی کردن بین هر قرار ملاقات

✔️ بهداشت دست و وسایل محافظت شخصی که توسط همه پزشکان و کارکنان استفاده می شود

✔️ همه بیماران در تمام قرارها از پوشش صورت استفاده می کنند

✔️ فاصله گذاری اجتماعی و کاهش تماس

✔️ استفاده از پاپوش در بدو ورود

✔️ ضد عفونی کردن دستها در بدو ورود ودر هنگام خروج پس از خارج کردن پاپوشها