درباره ما

«کلینیک پوست، مو، زیبایی و لیزر بهار» در آذرماه 1399 شمسی با هدف کمک به درمان بیماری‌های پوستی مختلف، اعمال جراحی ضروری و اختیاری و اقدامات زیبایی با روش‌های مختلف راه اندازی شده است.

ما درحالی شروع می‌کنیم که کلینیک‌های فراوان تخصصی پوست در تهران دایر است و از عمر آنها بیش از 20 سال می‌گذرد. اگرچه هنوز از نظر کمی تعداد آن‌ها تکافوی دسترسی مناسب برای همگان را نمی‌کند، لیکن افزودن بر این کمیت دغدغه ما نبود. بسیاری از ما بیش از 25 سال از کار تخصصی در رشته بیماری‌های پوست و زیبایی را پشت سر گذاشته‌ایم و برخی دیگر نیز کمی کمتر، اما یک وجه مشترک، ما را دور هم جمع کرده است و آن اینکه ما شما را خویشاوندان درجه یک خود می‌دانیم و بر آنیم تا با تکیه بر دانش روز و آخرین مقالات علمی دنیا به درمان بیماری‌ها و پاسخگویی به نیازهای حوزه زیبایی شما بپردازیم.

آشنایی با متخصصین

ما دور هم جمع شدیم تا «کلینیک پوست، مو، زیبایی و لیزر بهار» را آماده خدمتی سازیم که در خور همشهریان خوبمان باشد. این کلینیک در دل «مرکز جراحی محدود بهار» بر اساس استانداردهای مورد نظر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بنا شده و خود را متعهد به رعایت کلیه موازین علمی در انجام امور تشخیص، درمان و ارائه به روزترین اقدامات جراحی، زیبایی و لیزر میداند.

دکتر مهدی قیصری

دکتر مهدی قیصری

متخصص پوست و مو

دکتر سعیده فرج زاده

متخصص بیماری‌های پوست کودکان

دکتر زهرا موسوی

متخصص پوست و مو

دکتر منصور نصیری کاشانی

بورد تخصصی بیماری‌های پوستی

دکتر علیرضا فیروز

متخصص پوست و مو

دکتر همایون مژدهی آذر

بورد تخصصی بیماری‌های پوستی

معرفی برخی از همکاران ما

توانمندی‌های علمی و تکنیکی این مرکز با کلیه امکانات آزمایشگاهی و تشخیصی پیشرفته توان پاسخگویی و آسایش بیماران برای دریافت کلیه خدمات ضروری را افزایش داده است.

اگر دغدغه شما این است که مفیدترین و کم عارضه‌ترین خدمات را دریافت کنید، ما را درست انتخاب کرده‌اید. ما واقع بینانه همه چیز را با شما در میان خواهیم گذاشت تا امن‌ترین، ارزان‌ترین و علمی‌ترین خدمت را به شما عرضه کنیم. این حق شماست که مطمئن باشید قدم به جایی گذاشته‌اید که بنیان محکم دارد.