کلینیک پوست، مو و زیبایی بهار

مشاوره تخصصی زیبایی | کاشت مو و ابرو | درمان بیماری‌های پوستی | لیزر | جوانسازی 

کلینیک پوست بهار

ما درحالی شروع کردیم که کلینیک‌های فراوان تخصصی پوست در تهران دایر است و از عمر آنها بیش از 20 سال می‌گذرد. اگرچه هنوز از نظر کمی تعداد آن‌ها تکافوی دسترسی مناسب برای همگان را نمی‌کند، لیکن افزودن بر این کمیت دغدغه ما نبود. بسیاری از ما بیش از 25 سال از کار تخصصی در رشته بیماری‌های پوست و زیبایی را پشت سر گذاشته‌ایم و برخی دیگر نیز کمی کمتر، اما یک وجه مشترک، ما را دور هم جمع کرده است و آن اینکه ما شما را خویشاوندان درجه یک خود می‌دانیم و بر آنیم تا با تکیه بر دانش روز و آخرین مقالات علمی دنیا به درمان بیماری‌ها و پاسخگویی به نیازهای حوزه زیبایی شما بپردازیم.

خدمات کلینیک پوست و زیبایی بهار

لیفت با نخ

نوعی روش درمانی کم تهاجمی و جوان کننده است که با استفاده از نخ های مخصوص ، افتادگی پوست در قسمت میانی صورت ، فک و گردن را ترمیم می کند و ظاهری جوانتر و صاف تر می دهد.

درمان اسکار آکنه

روش های درمانی متعدد و متنوعی مانند انواعی از لیزر، میکرونیدلینگ، جراحی و غیره برای رفع جای اسکار و آکنه وجود دارد. متخصصین مجرب پس از معاینه روش های خود را برای شما توضیح می دهند.​

جوانسازی با مواد تزریقی

تزریقات جوانسازی همواره یکی از اثر بخش ترین روش‌های جوانسازی است که از طریق تزریق موارد مختلفی مانند انواع فیلرها میتواند در بهبود چین و چروک های پوست کمک کننده باشد.

درمان ویتیلیگو

بیماری پیسی، افراد بسیاری را در سراسر دنیا مبتلا می نماید. در این بیماری رنگدانه های پوست از بین رفته و در نتیجه لکه های سفید ایجاد میشود. این اتفاق در پوست های سبزه و تیره نمود بیشتری دارد.

کاشت مو و ابرو

کاشت مو طبیعی روشی جهت رفع دائمی کم پشتی و طاسی مو است که به چند روش با توجه به شرایط بیمار و نیاز او انجام میپذیرد. همچنین کاشت ابرو جهت داشتن ابروی پرپشت‌تر انجام میشود.

بازسازی پوست

لایه برداری پوست با لیزر روشی جهت بازسازی پوست است. این روش خطوط و چین و چروک های ظریف را از بین می برد ، پوست را سفت می کند ، رنگ پوست را یکدست می کند ، آسیب های ناشی از نورخورشید را ترمیم می کند و پوست خشن را صاف می کند.

پزشکان کلینیک پوست بهار

ما در مجموعه پوست و موی بهار به کمک پزشکان متخصص و اساتید دانشگاه سعی در ارائه بهترین خدمات و کسب رضایتمندی مراجعین را داریم.

دکتر مهدی قیصری

دکتر مهدی قیصری

متخصص پوست و مو

دکتر سعیده فرج زاده

متخصص بیماری‌های پوست کودکان

دکتر زهرا موسوی

متخصص پوست و مو

دکتر منصور نصیری کاشانی

بورد تخصصی بیماری‌های پوستی

دکتر علیرضا فیروز

متخصص پوست و مو

دکتر همایون مژدهی آذر

بورد تخصصی بیماری‌های پوستی

آخرین مقالات

دانستنی ها

پسوریازیس

علل بیماری پسوریازیس: سیستم ایمنی نقش اصلی را در این بیماری ایفاء می کند.بدین صورت که سیستم ایمنی فرد اشتباهاٌ به علت فعالیت بیش از

ادامه مطلب »
دانستنی ها

ویتیلیگو

پيسي يا برص يا ويتيليگو يك بيماري پوستي است كه در آن لك هاي سفيد رنگ به دليل از دست رفتن رنگدانه پوست بوجود مي

ادامه مطلب »
دانستنی ها

ملاسما

ملاسما   مشکل شایع در پوست است که سبب پیدایش لکه های قهوهای- خاکستری در صورت می شود. در اکثر بیماران در گونه ها، پل

ادامه مطلب »