پرش لینک ها
تزریق چربی
تزریق چربی
تزریق چربی

خدمات تزریق چربی در بهار

از جمله راه های زیبایی برای پرکردن صورت (حجیم سازی بافت ها) و همچنین ازبین بردن چین و چروک ها استفاده از روش تزریق چربی می باشد که در این روش می توان چربی را از بدن خود فرد ( از نواحی که چربی زیادی انباشه شده است مثل شکم، پهلو، ران و …) دریافت کرد و سپس به نواحی مورد نیاز بدن و یا صورت مثل دست، صورت و … تزریق کرد.

افراد با استفاده از این تکنیک زیبایی به دو هدف دست می یابند. اول اینکه چربی های اضافی بدن را تخلیه می کنند و دوم اینکه به زیباتر شدن قسمت های با چربی کم کمک می کنند.

انواع تزریق چربی در کلینیک بهار

تزریق چربی به دست

تزریق چربی به صورت

نانوفت

تزریق چربی ژنیتال

تزریق چربی به دست

با افزایش سن میزان حجم چربی و کلاژن ناحیه پشت دست کاهش می یابد و دست ها چروکیده می شوند. در این حالت رگ های زیرپوست و تاندون ها مشخص می گردد
این حجم از دست رفته را می توان با تزریق چربی از نواحی که چربی اضافه تری دارند جایگزین کرد.

تزریق چربی به دست
تزریق چربی به صورت
تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به صورت در جهت ازبین رفتن چین و چروک های صورت، کاهش خطوط خنده و اخم، برجسته سازی گونه و لب ها، ازبین بردن گودی زیرچشم، فرم دهی و زاویه سازی فک و چانه استفاده می شود.
به دلیل اینکه در این روش از چربی خود فرد در جهت بهبود نواقص صورت استفاده می شود، می تواند روش موثر و بهینه ای در درمان باشد.

نانوفت

نانوفت به حالتی گفته می شود که چربی گرفته شده از بدن به همراه سلول های بنیادین به ناحیه موردنظر منتقل شود.
این چربی نسبت به چربی معمولی غلظت بیشتری دارد و بیشتر برای نواحی مثل گردن، دکلته، دست ها و سینه استفاده می شود.

نانوفت
ژنیتال
تزریق چربی به ژنیتال

یکی از درمان های زیبایی ناحیه ژنیتال، تزریق چربی می باشد.باتوجه به اینکه افراد با رژیم های سخت، افزایش سن و... ممکن است باعث افتادگی و شلی در این قسمت شوند، می توان با تزریق چربی حجم از دست رفته را دوباره بازگرداند تا زیبایی این ناحیه دوباره بازگردد.

با ما تماس بگیرید

+

کلینیک بهار در فضای مجازی

مسیریابی

تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، ابتدای بلوار مرزداران، پلاک ۲۰۲ ، مرکز جراحی بهار، طبقه اول

روزهای کاری

شنبه تا چهارشنبه: ۹ صبح الی ۸ شب

پنج شنبه ها: ۹ صبح الی ۶ بعدازظهر

کلینیک بهار را بیشتر بشناسیم

کلینیک پوست، مو و زیبایی بهار یکی از مجهزترین و مدرن ترین کلینیک های تهران در حوزه ی خدمات تشخیصى-درمانى و تخصصى پوست و مو، زیبایى و لیزر می باشد که با بهره مندی از دانش متخصصین باتجربه و همچنین استفاده از جدیدترین تجهیزات، باکیفیت ترین خدمات را به مراجعین عزیز ارائه می کند.

This website uses cookies to improve your web experience.